Mums ir jaunums!
Piedāvājam Jums hidraulisko stūres iekārtu atjaunošanu (restaurāciju) un stūres mehānismu pārbaudi uz speciāliem stendiem, ar speciālām iekārtām.
Atjaunošanas procesā stūres iekārta tiek pilnībā izjaukta, ārējās detaļas tiek attīrītas no piesārņojuma ar smilšu strūklošanas metodi, visi iekšējie mezgli- mazgāti. Pēc detaļu attīrīšanas tiek veikta stūres iekārtas defektācija.
Tiek novērsti visi defekti (stūres mehānisma kustīgo daļu korozija, izdilums stūres mehānisma korpusā, zobstieņa nodilums), aizstājot ar jaunām Itālijas ražotāja EMMETEC detaļām.
Izgatavotā stūres iekārta tiek pārbaudīta zem spiediena uz speciālā hidrauliskā stenda.

ansamblis-490x101

SIA AUTO CARDAN 19.09.2017 ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2017/469 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Video prezentācija

Esam izveidojuši prezentācijas videomateriālu, lai uzskatāmi parādītu Jums, kā noris kardāna izgatavošanas process.


Jaunuzcelta ražotne Aizkrauklē!

2014.gada 7.novembrī Aizkrauklē atklājām “Auto Cardan” jaunuzcelto ražotni ar 1100 kvadrātmetru plašām ražošanas telpām.

Uz jaunajām ražošanas telpām pārcēlāmies tieši “Auto Cardan” 15.jubilejas gadā un jaunajā, plašajā ražotnē klientu apkalpošana tagad kļuvusi daudz patīkamāka, turklāt jaunuzceltajā ēkā varēsim darboties ar lielāku jaudu.

Kardānu ražošanas un remonta apjomu ziņā SIA “Auto Cardan” ir lielākais šāda veida ražotājs Baltijā, uzņēmums 2012.gadā atvēris arī kardānu ražotni Tallinā – “Auto Cardan” OÜ.

Firma “Auto Cardan” ir vienīgā Baltijā, kas ieguvusi ISO sertifikātus kardānu ražošanas un remonta nozarē, strādājot atbilstoši Autobūves standartam ISO/TS 16949. Uzņēmums ieguvis arī “GKN Driveline Industrial & Distribution Services” Eiropas sistēmas sertifikātu, tā lielākie sadarbības partneri ir pasaulē lielākais kardānu ražotājs “Dana Spicer” un vācu kompānija “Welte”.


Skatīt visus foto »