Mūsu komanda

Kardānu izgatavošana un remontēšana ir komandas darbs, tādēļ, lai veidotu saliedētu kolektīvu, mums ir svarīgi darboties pozitīvā gaisotnē. Brīvajā laikā mēs, tāpat kā Jūs, pozitīvo enerģiju smeļamies, baudot dabu, pavadot laiku kopā ar ģimeni, draugiem un mīļajiem cilvēkiem un nodarbojoties ar dažādām fiziskām aktivitātēm.

Agris Kārkliņš

Valdes loceklis

Strādājot SIA Auto Cardan, Agris Kārkliņš novērtē iespēju palīdzēt Jums atrast tehniskos risinājumus un darīt to labāk nekā citi. Kvalitāte un izcils serviss ir katra uzņēmuma veiksmīgas darbības garantija.

Brīvajā laikā Agris pievēršas rallijam un dodas galvu reibinošos izbraucienos, piemēram, ar LADA WRC pa Monako ielām.

Rallijs ir Agra sirdslieta – tas ļauj atbrīvot domāšanu no darba lietām un koncentrēties asiem pagriezieniem, tomēr dažkārt Agris labprāt nododas velopriekam un pavada vakarus, skatoties filmas.

Mob. tālrunis: +371 29666661

E-pasts: agris@autocardan.eu

Kaspars Kalnriekstiņš

Inženieris

Līdz darbam SIA Auto Cardan Kaspars Kalnriekstiņš nonāca ar prakses palīdzību. Pēc prakses viņam tika piedāvāts pastāvīgs darbs šajā uzņēmumā.

Kaspars sev automašīnu noteikti neizvēlētos pēc piedziņas tipa, bet tas būtu kāds no vācu ražotajiem modeļiem. Par labāko automašīnu rallijam Kaspars vēl nav domājis.

Brīvajā laikā Kaspars zvejo vai medī, nododas citām aktivitātēm pie dabas vai vienkārši atpūšas.

Mob. tālrunis: +371 29391206

Fakss: +371 65122620

E-pasts: kaspars@autocardan.eu

Jānis Riekstiņš

Mehāniķi

Jānis Riekstiņš ir jautrs un asprātīgs cilvēks, jo uz jautājumu – kas pamudināja darboties tieši šajā nozarē? – Jānis atbild, ka vienkārši nebija nekā cita, ko darīt.

Labākais Jānim vienmēr ir šķitis paša auto, jo detaļas jau lūzt visiem. Tomēr ja Jūs pamanītu Monako rallijā Запорожец bez jumta, tad tā vadītājs noteikti būtu Jānis.

Brīvajā laikā Jānim patīk netraucēti pamakšķerēt vai atpūsties vienkārši guļot.

Aivis Skangals

Virpotājs

Aivis Skangals ir atradis darbu, kas viņam ļoti patīk, tādēļ viņš izjūt lielu gandarījumu un prieku, strādājot un palīdzot cilvēkiem ar kardānu tehniskajiem risinājumiem.

Brīvos brīžos Aivi var atrast pie dabas. Ziemā viņš labprāt nodarbojas ar kalnu slēpošanu, vasarā – ar citiem aktīvās atpūtas veidiem, kas palielina adrenalīna līmeni asinīs un piešķiļ dzirksteli ikdienai. Bet ja ir vēlēšanās atpūsties arī no aktīvās sportošanas, Aivis nododas makšķerēšanai.

Artis Melbārdis

Virpotājs

Artis Melbārdis jau no skolas laikiem zināja, ka darbosies tehnoloģiju pasaulē, tādēļ, strādājot SIA Auto Cardan, savu darbu viņš veic ar vislielāko atbildību. Turklāt Artis prot dažādus jautājumus risināt no atšķirīgiem skatpunktiem, jo ir kreilis.

Par tehnoloģijām Artis saka tā – kaimiņa mašīna vienmēr liekoties interesantāka par savu, jo savam auto viņš zina visus parametrus, tādēļ tas ātri apnīk. Pašlaik Artis labprāt iegādātos VW Multivan, bet, lai ķertu asākas emocijas un izjustu ātrumu, viņš noteikti piekristu izbraukt kādu apli ar Lamborgini Diablo.

Ja brīvajā laikā Artis nav kopā ar ģimeni, viņš aktīvi darbojas svaru zālē un aizraujas ar bodibildingu.

Maksims Jerjomka

Auto tirdzniecības vadītājs

Mob. tālrunis: +371 29995574

E-pasts: maksims@autocardan.eu