SIA Auto Cardan sniegs nepieciešamo risinājumu Jūsu vajadzībām

Mēs, SIA Auto Cardan kvalificētie speciālisti, vadoties pēc vācu uzņēmuma GKN Driveline Industrial & Distribution Services izstrādātajām tehnoloģijām, palīdzēsim Jums atrisināt ar kardānu remontu un izgatavošanu saistītos jautājumus, kā arī sniegsim citu veidu tehnoloģiskus risinājumus kardānpārvadu uzlabošanai.

Hidraulisko stūres iekārtu atjaunošana (restaurācija)
Mums ir jaunums!
Piedāvājam Jums hidraulisko stūres iekārtu atjaunošanu (restaurāciju) un stūres mehānismu pārbaudi uz speciāliem stendiem, ar speciālām iekārtām.
Atjaunošanas procesā stūres iekārta tiek pilnībā izjaukta, ārējās detaļas tiek attīrītas no piesārņojuma ar smilšu strūklošanas metodi, visi iekšējie mezgli- mazgāti. Pēc detaļu attīrīšanas tiek veikta stūres iekārtas defektācija.
Tiek novērsti visi defekti (stūres mehānisma kustīgo daļu korozija, izdilums stūres mehānisma korpusā, zobstieņa nodilums), aizstājot ar jaunām Itālijas ražotāja EMMETEC detaļām.
Izgatavotā stūres iekārta tiek pārbaudīta zem spiediena uz speciālā hidrauliskā stenda.

Izgatavosim kardānu pēc nepieciešamajiem parametriem atbilstoši Jūsu mērķiem – transportlīdzekļiem, stacionārām un citu veidu ierīcēm, kam nepieciešama griezējspēka pārvadīšana.

Mūsu kvalificētie speciālisti strādā atbilstoši augstākajiem drošības standartiem, nodrošinot Jums iespēju atjaunot kardāna daļas un ietaupīt līdzekļus, kas būtu nepieciešami jauna kardāna izgatavošanai.

Lai nogādātu kardānus uz remontu un saņemtu saremontētu vai jaunu kardānu, piedāvājam Jums 3 transportēšanas iespējas:

  • Mēs Jums piedāvājam izmantot mūsu kurjera pakalpojumus – kardānu saņemsim un piegādāsim tieši pie Jūsu durvīm;
  • Jums ir iespēja kardānu nogādāt un saņemt mūsu atbalsta punktos – veikalos Akumulatoru centrs Rīgā;
  • Jūs varat kardānu nogādāt un saņemt personīgi ar savu transportlīdzekli.

Visiem mūsu izgatavotajiem un ar mūsu rezerves daļām pilnīgi saremontētajiem kardāniem nodrošinām kvalitāti un sniedzam 1 gada garantijas laiku.

Citi pakalpojumi:

  • kardānu remonts un balansēšana;
  • kardānu parametru pielāgošana – saīsināšana vai pagarināšana;
  • kardānu krusteņu un piekargultņu maiņa un tirdzniecība;
  • puspiekabju riteņu asu gultņu sēžu atjaunošana.

Lai saņemtu plašāku informāciju, sazinieties ar mūsu speciālistiem, un mēs sniegsim Jums konsultācijas un atbildes uz Jūsu jautājumiem.