Par mums

Mūsu kvalitāte – Jūsu automašīnu stabilitātei!

 

 

par-mums
Kā radies SIA Auto Cardan?

SIA Auto Cardan radies 2012. gadā, apvienojot eksporta uzņēmumu SIA Auto Cardan un Latvijā pazīstamu uzņēmumu SIA Auto Kardāns. Auto Kardāns radies Vācijas uzņēmuma GKN Service International un SIA Auto Kada sadarbības rezultātā. Kopš 1999. gada mēs veicam kvalitatīvu kardānu izgatavošanu un remontu, izmantojot jaunākās ražošanas tehnoloģijas.

Ne tikai tehnisks darbs

Kardānu izgatavošana ir arī ļoti radošs process – kad tehnoloģiskās zināšanas sastopas ar klientu vajadzībām, ir jāspēj rast vispiemērotāko risinājumu. Kardāni mēdz būt dažādi, tādēļ mūsu inženieriem ir jāveic dažādi rasējumi, lai izveidotu parametriem atbilstošus kardānus un nodrošinātu kvalitāti.


Mūsu kvalitātes garants

Lai sniegtu Jums labāko, esam ieguvuši GKN Driveline Industrial & Distribution Services Eiropas sistēmas sertifikātu.Mūsu profesionālie, sertificētie speciālisti mācās un kvalificējas Vācijā un Zviedrijā, tādēļ esam pārliecināti, ka, vadoties pēc GKN Service International izstrādātās tehnoloģijas, mūsu kvalificētie speciālisti sniegs Jums labāko risinājumu.


Kvalitātes politika

SIA “Auto Cardan” ir apņēmies sniegt visaugstāko klientu apmierinātības līmeni, izgatavojot tehniski nevainojamus produktus, visa pamats ir labas attiecības ar klientu. Tikai apmierinātas klienta vēlmes un vajadzības ir izpildīts kvalitātes mērķis. Savukārt vēlmju un vajadzību apmierināšanu var nodrošināt tikai kompetents personāls, kas sniedz labu servisu.SIA “Auto Cardan” vadība kopā ar darbiniekiem ir atbildīga par uzņēmuma kvalitātes mērķu izpildi, par galveno kritēriju izvirzot SIA “Auto Cardan” zīmola kvalitātes uzticamības novērtējumu klientu atsauksmēs. Ikviens SIA “Auto Cardan” darbinieks tiek motivēts ievērot kvalitātes politiku un papildināt to ar priekšlikumiem šo mērķu sasniegšanai.SIA “Auto Cardan” principi ir ievērot visus saistošos normatīvos aktus un būt soli priekšā konkurentiem. Tas tiek īstenots sekojot līdzi aktuālajiem normatīvajiem aktiem un nospraužot stingrākus kvalitātes standartus gan vides, gan uzņēmuma pamatdarbības sfērās. SIA “Auto Cardan” apņemas ievērot saistošos vides normatīvos aktus, aicināt klientus un sadarbības partnerus vairāk rūpēties par vides aizsardzības jautājumiem un iespējamu piesārņojumu novēršanu.


Mēs darbojamies visā Baltijā

Mēs apkalpojam visu Baltijas reģionu – esam izvietojuši nodaļas Lietuvā, Igaunijā un Somijā, tādējādi arī kaimiņvalstīs mēs sniedzam palīdzīgu roku kardānu remonta un izgatavošanas nepieciešamības gadījumos.


Lai saņemtu plašāku informāciju, sazinieties ar mūsu spaciālistiem, un mēs sniegsim Jums konsultācijas un atbildes uz Jūsu jautājumiem.